آموزش رفع خطای رویت A Software problem has caused Revit to close unexpectedly - آموزش بیم - آموزش رویت -

 

آموزش رفع خطای رویت  Revit Error Report – A Software problem has caused Revit to close unexpectedly.

برای رفع این خطا مراحل زیر را طی کنید:

مرحله اول: تمام آپدیت های جدید ویندوز را نصب کنید. اگر ویندوز شما اوریجینال نیست می توانید از سایت های ایرانی آپدیت های جدید ویندوز را نصب کنید.

مرحله دوم:  سیستم کامپیوتر خود را خاموش و روشن کنید. این کار را از منوی start انجام دهید و از دکمه ریستارت روی کیس کامپیوترتان استفاده نکنید. زیرا اگر آپدیت خاصی به طور کامل نصب نشده باشد گزینه Update and restart نیز در این منو ظاهر می شود.

مرحله سوم: تمام بروز رسانی های اتودسک را نیز نصب نمایید. اگر نرم افزار شما با لایسنس اوریجینال می باشد، می توانید در اکانت اتودسکتان در منوی Product Updates  این بروزرسانی ها را بیابید. اما اگر نرم افزار شما لایسنس شرکت های داخلی را دارد از شرکت پشتیبان و یا سایت های معتبر برای این کار استفاده کنید.

مرحله چهارم: اگر هنوز مشکل نرم افزار رویت حل نشده است و خطای بالا را به شما نشان می دهد، بهتر است که آخرین درایور کارت گرافیک خود را نصب کنید.

مرحله پنجم: اینترنت خود را قطع کرد و نرم افزار رویت را جهت تست سازگاری راه اندازی کنید. اگر نرم افزار رویت بدون اتصال به اینترنت به خوبی کار می کند بنابراین می توانید یکی از راه حل های زیر را پیش بگیرید:

1-  نرم افزار را هنگامی که اتصال آن قطع است راه اندازی کنید.

2-  بعد از راه اندازی نرم افزار اگر نیاز داشتید دوباره به اینترنت متصل شوید.

3-  مسئول شبکه خود را جهت به روز رسانی سخت افزار ها و نرم افزار شبکه مطلع سازید.

4- اگر از یک eGPU ی شبکه برای لپ تاپ خود استفاده می کنید باید تمام درایور های مورد نیاز لپ تاپ و شبکه خود را نصب نمایید.  در غیر این صورت باید eGPU به طور مستقیم به لپ تاپ شما وصل باشد.

حالا می توانید بدون مشکل نرم افزار بیم خود را راه اندازی کنید.

این مطلب را برای دوستانتان بفرستید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات BIM پیشنهادی